Klasa I a
Profil matematyczno-informatyczny
Wychowawca: p.
Magda Bajzert, Michał Fajerski, Katarzyna Grzesiak, Piotr Lipieta, Klaudia Olejnik, Izabela Piesyk, Maciej Stępień, Michał Włodarczyk
Klasa I b
Profil humanistyczny
Wychowawca: p.
Justyna Bednarek, Karolina Chwinda, Anna Dziuba, Agata Gliwińska, Paulina Grobelna, Miłosz Kabała, Emilia Kałuża, Klaudia Kuźnik, Aleksander Łebek, Radosław Owczarek, Marta Pietrzak, Martyna Sip, Aleksandra Smyra, Aleksandra Winek, Błażej Wnuczek, Anna Wołowiec, Dagmara Wójcikowska, Kamila Drutowska, Dominika Szymańska, Klaudia Lewińska,Magdalena Sypniewicz
Klasa I c
Profil biologiczno-chemiczny
Wychowawca: p.
Martyna Włodarczyk, Katarzyna Bil, Karolina Stępień, Klaudia Szewczyk, Marta Wujec, Wojciech Łuczak, Nicola Tomaś
Klasa I d
Profil ogólny
Wychowawca: p.
Dawid Jeziorski, Marita Kiedos, Patrycja Korecka, Agnieszka Kowalczyk, Aleksandra Kowalska, Katarzyna Patykiewicz, Karolina Pieprzyk, Kinga Różańska, Joanna Szaniec, Karolina Witkowska, Patrycja Zaremba, Patrycja Kostrzewa
Klasa II b
Profil humanistyczny
Wychowawca: p. Ewelina Bździon
Renata Ćwikła, Paulina Dudek, Milena Fraszek, Martyna Grabowska, Paulina Graczyk, Szymon Kluska, Paulina Krzykowiak, Izabela Makos, Dominika Mora, Mateusz Olejnik, Mateusz Pawlak, Ewa Pieprzyk, Szymon Rył, Przemysław Stokowski, Agnieszka Szkudlarek, Mateusz Warczak, Aurelia Wasilkowska, Aleksandra Winek, Ewa Zadworna, Paulina Zimoch, Joanna Żelazna.
Klasa II c
Profil biologiczno-chemiczny
Wychowawca: p. Małgorzata Kula
Grażyna Bujak, Monika Cybułka, Anita Janczak, Damian Kałuża, Kinga Mierzwa, Izabela Mikołajczyk, Marta Mikuś, Monika Pichlak, Aleksandra Sobiela, Karolina Stępień, Marta Stępień, Patrycja Sułkowska, Przemysław Urlych, Jessica Zając, Klaudia Ziębińska.
Klasa II d
Profil ogólny
Wychowawca: p. Małgorzata Kula
Karol Andreaczyk, Marcelina Hadryan, Anna Kaczmarek, Monika Kaczmarek, Robert Kaleta, Michał Majos, Marcin Majtyka, Maria Mamzer, Dominika Matławska, Natalia Mikołajczyk, Paulina Nogaj, Anna Ostrycharz, Partycja Podgórniak, Martyna Rudzka, Katarzyna Rzeźnik, Katarzyna Stępień, Artur Strózik, Adrian Szymala, Dawid Wrzesiński.
Klasa III ac
Profil matematyczno-informatyczni i biologiczno-chemiczny
Wychowawca: p. Anna Gliniarz
Karolina Czyż, Mateusz Grzesiak, Piotr Gryga, Piotr Kusiak, Kinga Kruk, Sara Maciejewska, Justyna Maras, Daniel Ostrowski, Dominika Siwiaszczyk, Adrianna Szczepańska, Anna Wojtowicz,
Aleksandra Krupa, Małgorzata Paluszek, Ewelina Pawlak, Anita Pilarska, Agnieszka Szczukiecka, Ilona Szeląg.
Klasa III b
Profil humanistyczny
Wychowawca: p. Adam Chowaniec
Paulina Felik, Natalia Kicmach, Justyna Gross, Jagoda Kik, Kinga Klimas, Patryk Kruk, Paulina Krzywańska, Małgorzata Majda, Marcin Matusiak, Daria Michalska, Dawid Niesłony, Karolina Patyk, Paulina Pawlak, Olga Podgórskai, Martyna Spychała, Natalia Szamanek, Ania Ślusarek, Julita Świercz, Karolina Zych, Emilia Żuraw,Żaneta Wójcik.
Klasa III d
Profil ogólny
Wychowawca: p. Wacława Szymanek
Klaudia Białek, Marta Cichecka, Izabela Drab, Paulina Dzioba, Piotr Jakubowski, Anna Jawulska, Tomasz Maryniak, Monika Kołodziej, Kamila Kubisiak, Paulina Olek, Kamila Napieraj, Klaudia Pawelec, Emilia Pichlak, Joanna Skrzypecka, Karolina Wawrzyńska, Milena Żuraw.